Kalendář

prosinec 2019
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
  1
09:00 Mladší žáci Black vs. FATR Dubňany Green (SC Želva Dubňany)
11:05 Mladší žáci Black vs. TJ Sokol Lanžhot (SC Želva Dubňany)
12:00 Mladší žáci Black vs. TROOPERS Young Guns (SC Želva Dubňany)
2 3 4 5 6
Turnaj přípravek
Zrušen trénink mladších žáků
7 8
10:00 Elévové vs. FBC Slavkov (ZŠ Slavkov u Brna)
10:30 Junioři vs. K1 Florbal Židenice (SH Kuřim)
10:50 Elévové vs. TJ Sokol Lanžhot (ZŠ Slavkov u Brna)
11:10 Starší žáci vs. FBK Spartak Hluk (SH Bánov)
12:00 Dorostenci B vs. Orel Vyškov (SOU Kyjov)
12:05 Elévové vs. FATR Dubňany Black (ZŠ Slavkov u Brna)
13:20 Elévové vs. Florbal Hodonín (ZŠ Slavkov u Brna)
13:20 Starší žáci vs. FbC Orel Uherský Brod (SH Bánov)
14:00 Junioři vs. TJ Sokol Brno - Husovice (SH Kuřim)
15:00 Dorostenci B vs. Orel Žďár nad Sázavou (SOU Kyjov)
9 10 11 12 13 14
09:00 Dorostenci A vs. Orel D. Bojanovice (SH ZŠ Dolní Bojanovice)
10:35 Mladší žáci Green vs. Orel D. Bojanovice (Lokomotiva Břeclav)
11:30 Mladší žáci Green vs. TJ Sokol Břeclav (Lokomotiva Břeclav)
12:00 Dorostenci A vs. FBC Slavkov (SH ZŠ Dolní Bojanovice)
13:00 Mladší žáci Green vs. ŠSK ZŠ Očovská Blue (Lokomotiva Břeclav)
15
14:05 Mladší žáci Black vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ white (Start Lesná Brno)
15:00 Mladší žáci Black vs. FBŠ Hattrick Brno (Start Lesná Brno)
16:30 Mladší žáci Black vs. K1 Florbal Židenice Black (Start Lesná Brno)
16
Zrušeny tréninky všech kategorií
17
Zrušeny tréninky všech kategorií
18
Zrušeny tréninky všech kategorií
19
Zrušeny tréninky všech kategorií
20
Zrušeny tréninky všech kategorií (s výjimkou juniorů 17-19, Kyjov)
21
09:00 Junioři vs. Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod (TJ Spartak Uherský Brod)
12:30 Junioři vs. FBC Slovácko (TJ Spartak Uherský Brod)
22
23 24 25 26 27 28
Vánoční florbal pro rodiče a děti
29
30 31  
Neděle 1.12.2019
09:00 Mladší žáci Black vs. FATR Dubňany Green (SC Želva Dubňany)
11:05 Mladší žáci Black vs. TJ Sokol Lanžhot (SC Želva Dubňany)
12:00 Mladší žáci Black vs. TROOPERS Young Guns (SC Želva Dubňany)
Pondělí 2.12.2019 Žádná událost
Úterý 3.12.2019 Žádná událost
Středa 4.12.2019 Žádná událost
Čtvrtek 5.12.2019 Žádná událost
Pátek 6.12.2019
Turnaj přípravek
Zrušen trénink mladších žáků
Sobota 7.12.2019 Žádná událost
Neděle 8.12.2019
10:00 Elévové vs. FBC Slavkov (ZŠ Slavkov u Brna)
10:30 Junioři vs. K1 Florbal Židenice (SH Kuřim)
10:50 Elévové vs. TJ Sokol Lanžhot (ZŠ Slavkov u Brna)
11:10 Starší žáci vs. FBK Spartak Hluk (SH Bánov)
12:00 Dorostenci B vs. Orel Vyškov (SOU Kyjov)
12:05 Elévové vs. FATR Dubňany Black (ZŠ Slavkov u Brna)
13:20 Elévové vs. Florbal Hodonín (ZŠ Slavkov u Brna)
13:20 Starší žáci vs. FbC Orel Uherský Brod (SH Bánov)
14:00 Junioři vs. TJ Sokol Brno - Husovice (SH Kuřim)
15:00 Dorostenci B vs. Orel Žďár nad Sázavou (SOU Kyjov)
Pondělí 9.12.2019 Žádná událost
Úterý 10.12.2019 Žádná událost
Středa 11.12.2019 Žádná událost
Čtvrtek 12.12.2019 Žádná událost
Pátek 13.12.2019 Žádná událost
Sobota 14.12.2019
09:00 Dorostenci A vs. Orel D. Bojanovice (SH ZŠ Dolní Bojanovice)
10:35 Mladší žáci Green vs. Orel D. Bojanovice (Lokomotiva Břeclav)
11:30 Mladší žáci Green vs. TJ Sokol Břeclav (Lokomotiva Břeclav)
12:00 Dorostenci A vs. FBC Slavkov (SH ZŠ Dolní Bojanovice)
13:00 Mladší žáci Green vs. ŠSK ZŠ Očovská Blue (Lokomotiva Břeclav)
Neděle 15.12.2019
14:05 Mladší žáci Black vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ white (Start Lesná Brno)
15:00 Mladší žáci Black vs. FBŠ Hattrick Brno (Start Lesná Brno)
16:30 Mladší žáci Black vs. K1 Florbal Židenice Black (Start Lesná Brno)
Pondělí 16.12.2019
Zrušeny tréninky všech kategorií
Úterý 17.12.2019
Zrušeny tréninky všech kategorií
Středa 18.12.2019
Zrušeny tréninky všech kategorií
Čtvrtek 19.12.2019
Zrušeny tréninky všech kategorií
Pátek 20.12.2019
Zrušeny tréninky všech kategorií (s výjimkou juniorů 17-19, Kyjov)
Sobota 21.12.2019
09:00 Junioři vs. Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod (TJ Spartak Uherský Brod)
12:30 Junioři vs. FBC Slovácko (TJ Spartak Uherský Brod)
Neděle 22.12.2019 Žádná událost
Pondělí 23.12.2019 Žádná událost
Úterý 24.12.2019 Žádná událost
Středa 25.12.2019 Žádná událost
Čtvrtek 26.12.2019 Žádná událost
Pátek 27.12.2019 Žádná událost
Sobota 28.12.2019
Vánoční florbal pro rodiče a děti
Neděle 29.12.2019 Žádná událost
Pondělí 30.12.2019 Žádná událost
Úterý 31.12.2019 Žádná událost