Sobota 16.3.2019: Přípravka zabojovala v Hodoníně

← Zpět na výpis článků Přípravka Přípravka Roman Grabovský Roman Grabovský

Liga přípravek pokračovala v sobotu 16.3.2019 dalším turnajem, který tentokrát hostila hala TEZA v Hodoníně. Mezi 10 týmy, které se v hale představily byl i tým našich malých draků. Ti se na turnaji postupně utkaly s týmem Očova, Aligátorů z Moutnic, Aligátorek ze Šitbořic a Hodonína.

Dnešní turnaj zastihl malé draky v dobrém rozpoložení, úvodní utkání s Očovem bylo sice jednou značnou záležitosti pro zkušenější hráče soupeře, ale malí draci statečně bojovali a vydřeli alespoň čestný zásah do jejich branky. Další tři utkání byla jak herně tak výsledkově velmi vyrovnaná. Výborné výkony předváděli jak útočnicí a zaznamenali i několik pohledných akcí a branek po pěkných kombinacích. Draci také zlepšili i hru před vlastní brankou, ale přece jen drobné chybičky tu a tam vyrobili. Někdy je soupeři dokázali využít, někdy se vytáhli skvělým zákrokem gólmani. Potěšitelný byl např. remízový stav v poločase utkání s Hodonínem.

Celkový dojem, který malí draci zanechali na hodonínské palubovce tak lze hodnotit velmi pozitivně. Pokud se nám podaří ještě více zužitkovat šance před soupeřovou brankou, můžeme se dočkat i více vstřelených branek, které pak samozřejmě ženou celý tým k ještě lepšímu výkonu.

Děkuji všem hráčů a zejména gólmanům a rodičům za skvělou atmosféru v hledišti.

Sestava:
gólman: Kostroun Petr (1.a2.z), Křivánek Jan (3.z), Horák Viktor (4.z)
hráči: Zloch Daniel, Šefraná Andrea, Horáková Danielka, Janek Adam, Frolcová Anička, Horák Viktor, Křivánek Jan, Tomaštík David, Kučera Jakub, Kostroun Petr
trenéři: Blata Jakub, Šefraný Ondřej, Grabovský Roman

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli!