Liga přípravek pokračovala bitvou ve Slavkovské hale

21. leden 2019 Grabovský Roman Přípravka

V neděli 20.1.2019 pokračovala liga přípravek turnajem v hale ZŠ Slavkov. Naší malí draci se na turnaji postupně utkali s třemi týmy Aligátorů a domácím Slavkovem.

I když jsme přijeli v neideálním počtu 8+1 hráčů, odehráli jsme v podstatě celý turnaj na tři trojice, čímž dostali příležitost všichni hráči.

První utkání s Aligátory z Moutnic bylo typicky úvodním zápasem turnaje a naší draci ho téměř z půlky prospali, a tak prostor k vyniknutí dostal výborný Viktor v brance. O přestávce mezi zápasy tak přišlo důrazné probuzení a to projevilo hned v dalším utkání tentokrát s Aligátory z Klobouků. Holky a kluci předvedli pěkný bojovný výkon, který dobrými zákroky podpořil Péťa v brance. Stejný výkon pak předvedli i proti Aligátorkám ze Šitbořic, v němž si všichni s chutí zastříleli a Péťu v brance od čistého konta dělila jen jediná trefa soupeřek v samotném závěru utkání. Do posledního utkání do branky zaklekla Anička a ta se měla od počátku co ohánět. Slavkov začal utkání lépe, ale draci ukázali své bojovné srdce a vývoj utkání postupně naklonili na svou stranu. Po ospalém prvním utkání tak můžeme být s předvedenou hrou spokojeni a všichni malí draci si zaslouží velkou pochvalu.

Sestava:
gólman: Horák Viktor (1.z), Kostroun Petr (2.a3.z), Frolcová Anička (4.z)
hráči: Zloch Daniel, Horák Viktor, Lupač David, Šefraná Andrejka, Frolcová Anička, Horáková Danielka, Šupa Erik, Kůřil Šimon
trenéři: Blata Jakub, Grabovský Roman