Přípravka zabojovala v Hodoníně

17. listopad 2018 Grabovský Roman Přípravka

V nezvyklém prostředí tělocvičny ZŠ Očovská místo haly TEZA se v sobotu 17.11.2018 představil tým přípravky na dalším ligovém turnaji. Oproti minulému turnaji, kdy nás odjel téměř plný počet hráčů, tentokrát to bylo pouze 6+1. A na malé draky čekal opět náročný program. Na turnaji se postupně utkali s Dubňany, kluky Aligátory, holkami Aligátorkami a domácím Očovem.

První utkání se silnými Dubňany mělo podobný průběh jako na minulém turnaji v Dubňanech a soupeř si po našem ospalém výkonu lehce došel pro vítězství, i když Aďa v brance sebou mrskal co mohl. Druhé utkání proti klukům z Klobouků bylo o něco lepší, ale přece jen to stále nebylo ono. Přesto už jsme se dočkali i nějaké té branky v síti soupeře, ale přece jen více jich padlo za záda naší Andry. Do třetího utkání do branky zaklekl Viktor a v útoku jsme rozhodili dvojici Davča – Kuba. Tím jsme získali více jistoty na hřišti a utkání s holkami jsme získali na svou stranu. V posledním utkání nás čekalo „B“ domácích. V úvodu utkání nás zřejmě rozhodilo, že poprvé na turnaji jsme hráli zprava doleva, a malí draci se na hřišti přece jen chvíli hledali. Ale od druhého střídání se draci opět chytli a byli po celý zbytek utkání Očovu vyrovnaným soupeřem. Vzhledem k věku a zkušenostem týmu můžeme být s průběhem turnaje spokojeni.

Pochvalu si zaslouží všichni hráči, a potěšitelné je, že téměř všichni se dnes zapsali mezi úspěšné střelce. Kromě stálých opor se dnes k velkému výkonu rozehrál Šimon a v druhé půli turnaje i oba nováčci Kuba a Davča.

Děkuji rodičům za doprovod a servis během turnaje.

 

Sestava:

gólmani: Janek Adam (1.z), Šefraná Andrea (2.z), Horák Viktor (3.z), Frolcová Anička (4.z)

hráči: Frolcová Anička, Horák Viktor, Janek Adam, Kučera Jakub, Kůřil Šimon, Šefraná Andrea, Tomaštík David

trenéři: Blata Jakub, Grabovský Roman