Elévové se opět představili v Kyjově

23. říjen 2018 admin Elévové

I druhý letošní turnaj elévů se konal v domácím prostředí a ani tentokrát u toho nechyběly oba týmy našich elévků.

Green tým zapracoval na kombinační hře

První zápas proti ŠSK Očov Hodonín B přinesl nejrychlejší florbal celého dne. Oba týmy vstoupily do utkání s cílem aktivní hry po celém hřišti a to si plnili po celou dobu. 

Další zápasy již nepřinesly tak svižnou podívanou, naši Draci tak měli alespoň více času na pohlednou souhru. Konečná bilance dne byla 4 výhry, 0 proher.

Zhodnocení: Greeni značně zlepšili svůj přehled a pohyb na hřišti, což se odrazilo i na perfektní kombinační hře. Obranná hra již až na výjimky také začíná vypadat solidně. Naopak se z naší hry vytratila chuť hrát 1 na 1, což je velká škoda.

Black tým zlepšil své fungování

V prvním zápase jsme začali s týmem ŠSK ZŠ Očovská Hodonín a již od začátku ukázal soupeř, že chce být lepším na hřišti. Tým z Hodonína nás přehrával téměř celý zápas a nejvíce jsme bojovali se správným obsazováním hráčů. Zápas skončil jednoznačnou výhrou týmu z Hodonína.

My jsme se rychle otřepali a druhý zápas jsme sehráli proti týmu FbC Aligators Brumovice Klobouky. Každá trojice dokázala zodpovědně bránit a vytvářet si příležitosti. Díky tomu jsme měli zápas po celou dobu pod kontrolou a s přehledem se nám podařilo soupeře porazit.

Zbylé dva souboje s týmy TJ Sokol Lanžhot a FBC SLAVKOV jsme sehráli v podobném duchu. První část zápasu jsme se soupeřem drželi krok, ale pak jsme se přestali soustředit na hru a soupeř začal tahat za delší konec a tím jsme přišli o šanci přehrát soupeře. 

Zhodnocení: Tým Black měl v této sezoně příležitost odehrát další 4 zápasy proti soupeřům z našeho okolí. Během celého turnaje jsme sbírali cenné zkušenosti a zapracovali jsme na spolupráci týmu. Již během turnaje šlo vidět, že někteří hráči svůj výkon zlepšují. 

Od minulého turnaje jsme se zlepšili v samostatném fungování týmu, jako byly rozcvičky, které si dělali sami hráči nebo třeba střídání během hry. Zlepšili jsme se v osobních soubojích se soupeřem. Naopak co ještě musíme zlepšit je správné obsazování hráčů, které nám dělalo problémy celý turnaj. Také bychom měli zapracovat na kombinační činností týmu. 

Věříme, že si každý hráč užil momenty na hřišti, ale i mimo něj se svými kamarády a už se těší na další turnaj.