Zájezd na Mistrovství světa ve florbale 2018

11. listopad 2018 admin Klubové akce

Nejlepší florbalisté světa mají letos dostaveníčko v Praze a FBC Dragons u toho nebude chybět! Pojeďte s námi ochutnat neopakovatelnou atmosféru bojů o titul světového šampiona a užít si parádní výlet do O2 Arény.

Dračí autobus vyrazí směr Praha v sobotu 1.12.2018. Celková cena zájezdu činí 1300 Kč a zahrnuje dopravu Kyjov-Praha a zpět a celodenní vstupenku nejvyšší kategorie, která umožňuje držiteli vstup do obou arén (O2 Aréna a Podvinný mlýn).

A co bude k vidění? První zápas dne obstará Švýcarsko proti Lotyšsku. Následovat bude bitva dvou nejlepších celků světa - Švédsko vs. Finsko. A pak již přijde na řadu hlavní tahák dne a to utkání našeho týmu proti reprezentaci Německa. Jako třešničku na dortu bude v průběhu dne možno shlédnout zahajovací ceremoniál celého mistrovství a pokud by někomu nevyhovoval program v O2 Aréně, může přeběhnout do Arena Sparta Podvinný mlýn (5 min pěšky), kde se budou hrát utkání Kanada vs. Slovensko, Austrálie vs. Estonsko a Polsko vs. Thajsko.

Termín: sobota 1.12.2018

Odjezd: pravděpodobně v 8:00 z parkoviště mezi DDM Kyjov a kolejemi (bude upřesněno)

Příjezd: pravděpodobně v 01:00 (bude upřesněno)

Cena: 1300 Kč

Cena zahrnuje: Dopravu autobusem z Kyjova do Prahy a zpět + celodenní vstupenky nejvyšší kategorie (kategorie I), které umožňují vstup do obou hracích arén.

Program: 
12:00 Švýcarsko vs. Lotyšsko
15:00 Švédsko vs. Finsko
Zahajovací ceremoniál
18:15 Česko vs. Německo

Případně je možno navštívit souběžně hraná utkání Kanada vs. Slovensko, Austrálie vs. Estonsko a Polsko vs. Thajsko.

Jak objednat: Kontaktujte nás na e-mail sekretar@fbc-dragons.cz, na telefonním čísle +420 702 052 077 nebo osobně s kterýmkoliv trenérem.

Počet míst v autobuse a lístků je omezený, proto neváhejte - rychlejší objednávky mají přednost. Zájezd je možno zakoupit pouze jako celek, nelze si objednat pouze dopravu nebo pouze lístky.