V buldočí hale proti klukům

19. leden 2018 admin Starší žákyně

V sobotu 13. 1. 2018 se konal turnaj v Buldočí SH SportPoint. Na holky čekaly tentokrát pouze velmi silné chlapecké týmy. Už před samotným odjezdem se Dračice potýkaly s velkou nemocností. Více jak půlka týmu byla zraněná, nebo nemocná. Do Brna proto odcestovala velmi oslabená sestava starších žákyň v počtu pouze sedmi děvčat a jako rychlá výpomoc Ondra (za odřeknutou hráčku těsně před srazem). Holky měly před sebou čtyři těžké zápasy.

Do prvního utkání se postavily proti Gulliverům. Gullivers Brno jsou velmi silný tým. Bohužel, už od první minuty byla znát velká převaha Gulliverům proti už tak oslabeným Dračicím. Holky bojovaly a snažily se, ale na kluky Gulliky neměly a podlehly se značným rozdílem.

 

 Ve druhém utkání na holky z Kyjova čekal Hattrick Brno A. Opět velice silný tým, který šel za výhrou přes mrtvoly. Holky se snažily držet krok, ale únava a absence možnosti pravidelně střídat se projevila velmi rychle a Hatrtrici začali velmi rychle skórově unikat. Holky bohužel prohrály i svůj druhý zápas.

 

 Třetí zápas se nesl v podobném duchu. Únava a velké vyčerpání, bylo na hráčkách znát. Holky se v tomto turnaji velmi trápily a proti Hornets také prohrály. Holky byly velmi rozhozené a dvě tak velké prohry se podepsaly na jejich psychice a už se nedokázaly sebrat.

 

V posledním zápase se utkaly s kluky z Buldogs. I přes veškerou snahu, Dračice opět prohrály. Kluci jim utekli s velkým rozdílem.

 

 Tento turnaj byl opravdu velmi špatný. Děvčatům se nedařilo. Oslabení a absence se projevila. Nejen že gólmanka nebyla dnes ve své kůži kvůli nemoci, ale do posledního zápasu nastoupila se zraněním z předchozího zápasu. Holky se tentokrát velmi trápily a nepřály si nic víc, než být doma v Kyjově a na celý tento turnaj rychle zapomenout.

 

FBC Dragons x Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 0:11

 

FBC Dragons x FBŠ Hattrick Brno A 2:5

Branky: Šefraná Kristýna (2)

 

FBC Dragons x Hornets Brno ZŠ Horní 5:8

Branky:  Šefraná Kristýna (4), Něničková Vanesa (1)

 

FBC Dragons x itelligennce Bulldogs Brno Orange  1:10

Branky: Kunovjánková Ester

 

Sestava:

Gólman: Tihelková Veronika

Hráčky:  Něničková Vanesa, Straková Aneta, Kunovjánková Ester, Baráková Adéla, Šefraná Kristýna, Straková Veronika, Šefraný Ondřej

Trenéři: Hegedüs David, Šefraná Markéta, Šefraný Radek