SH TESLA Brno – černá neděle

13. prosinec 2017 admin Starší žákyně

Další v řadě turnajů starších žákyň se odehrál 10.12. 17 ve SH Tesla Brno. Šlo ryze o dívčí turnaj. Tým Dračic se potýká s velkou nemocností a mnoha úrazy. Do Brna holky tedy vyrazily velmi oslabeny. Základní sestavu starších žákyň musely posílit také holky mladší. Holky měly před sebou čtyři těžké zápasy.

Do prvního utkání se postavily proti Buldočkám. První půlka byla pro Naše holky zahřívacím kolem J. Než se dostaly do provozní teploty, prohrávaly 1:0. V poločase se děvčata vyhecovala a v druhé půlce skóre otočila. Bojovaly opravdu jako draci, a i když Buldočky byly v početní převaze, Dračice první utkání vyhrály 3:1.

 

Ve druhém utkání na holky z Kyjova čekaly Aligátorky ze Šitbořic. Výšková převaha byla znát už při vstupu na hřiště. Šitbořice jsou silným týmem a v posledních několika zápasech se proti nim Dračicím nedaří. A dnes tomu bohužel nebylo jinak. Holky v tomto velmi těžkém zápase podlehly Aligátorkám 0:6.

 

Třetí zápas se nesl v duchu toho druhého. Únava a velké vyčerpání bylo na hráčkách znát. Holky se v tomto turnaji velmi trápily a proti Znojmu neměly tentokrát šanci. Znojmo, které nastoupilo v plné síle, porazilo Naše děvčata 9:1. Holky byly velmi rozhozené a dvě tak velké prohry se podepsaly na jejich psychice a už se nedokázaly sebrat. Tento zápas byl bohužel tím nejhorším v letošní sezoně.

 

V posledním zápase se utkaly s Kyjovem Židenice. I přes veškerou snahu udržet remízu, Dračice opět prohrály 2:7.

 

Musíme více zapracovat v obraně a budeme brát tento turnaj jako velké ponaučení.

Tento turnaj byl velice nešťastný. Oslabení bylo hodně znát. Děvčatům se tentokrát nedařilo. Budeme věřit, že si smůlu vybraly až do konce sezony a tento den už se nebude opakovat.

Na závěr považuji za nutné velmi pochválit gólmanku a vyzdvihnout její snahu a práci v brance. Nebýt jí, prohry by byly mnohem větší.

Velké díky Verčo.

 

FBC Dragons x itelligence Bulldogs Brno G 3:1 (0:1)

Branky: Něníčková Vanesa (2); Šefraná Kristýna

 

FBC Dragons x FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice  0:6 (0:3)

 

FBC Dragons x TJ Znojmo LAUFEN CZ – G  1:9 (0:4)

Branky: Něníčková Vanesa

 

FBC Dragons x K1 Florbal Židenice Girls 2:7 (1:2)

Branky: Něníčková Vanesa; Šefraná Kristýna

 

Sestava:

Gólman: Tihelková Veronika

Hráčky:  Něničková Vanesa, Straková Aneta, Výstupová Klára, Výstupová Karin, Kunovjánková Ester, Šefraná Kristýna, Tihelková Kateřina, Jordánová Eliška, Houšťová Nela.

Trenéři: Hegedüs David, Šefraná Markéta, Šefraný Radek