Tréninkové skupiny 2017/2018

9. červenec 2017 Grabovský Roman Ostatní

Přinášíme Vám rozdělení do tréninkových skupin pro sezónu 2017/2018. V případě, že Vám zařazení nevyhovuje, kontaktuje prosím trenéry se svým návrhem na změnu. Pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc, avšak realizaci každé změny zaručit nemůžeme.

Junioři a dorostenci

Tréninky

Pondělí 17:30–19:00 (Joklík)
Středa 17:30–19:30 (Hala SOU)
Pátek 16:30–18:30 (Hala SOU)

Hráči

Slavíček, Zelinka, Švábík M., Hunkař, Kůřil, Bílý, Horňák, Ott, Vích, Helešic, Škodík, Tobolka, Pres, Rotrekl, Goliáš, Gistr, Krakovec, Vlach, Michalčík, Plaček, Vlček, Indruch

Starší žáci A a B

Tréninky

Pondělí 16:00–17:30 (Joklík)
Úterý 18:30–20:00 (Hala SOU)
Čtvrtek 18:30–20:00 (Hala SOU)

Hráči

Šivel, Randis, Gerych, Slabý, Kouřil, Něnička, Bílá, Kozák, Judas, Poláček, Jakubíček, Švábík F., Mrkus, Vajčner, Briešťanský, Hochman, Šnéweis, Fiala, Lažek, Jirásek, Vavřina, Hubner F. Šimeček, Navrátil

Mladší žáci a starší žáci B

Tréninky

Středa 16:00–17:30 (Hala SOU)
Pátek 15:00–16:30 (Hala SOU)

Hráči

Horňáček, Anger, Erik, Kulheim, Kundrata, Grabovský, Zálešák, Fridrich, Jarošek, Konvička, Matula, Pátek, Robenek, Hofr, Sedlář, Karlík, Berka, Malář, Gregorovič, Missbach, Žůrek, Dolák, Kašpárek A., Kašpárek P., Fúsek, Křivánek Š., Křivánek T., Půček, Valihrach, Sedláček, Mikúš, 

Žákyně a dojíždějící

Tréninky

Úterý 17:00–18:30 (Hala SOU)
Čtvrtek 17:00–18:30 (Hala SOU)

Hráči

Tihelková K., Zelinka, Kunovjánková, Hrazdílková, Straková A., Výstupová Kl., Baráková, Něničková, Tihelková V., Kouřilová, Jordánová, Měsíčková, Šefraná K., Flajzarová, Krastenič, Výstupová Kar., Stanieková, Staněk, Provazník, Hanzlík, Zapletal, Toman, Reiter, Pokorák, Šťastný, Pozděch, Švejbar, Paulík, Svoboda

Elévové

Tréninky - skupina 1

Pondělí 14:00–15:30 (Hala DDM)
Pátek 15:00–16:30 (Hala DDM)

Tréninky - skupina 2

Úterý 17:30–19:00 (Hala DDM)
Pátek 17:30–19:00 (Hala DDM)

Hráči

Stanieková, Kašný, Vašíček, Pokluda, Selucký, Brázda, Nenička, Lupač A., Zloch S., Tomaštík, Vavřina, Filípek, Šefraný O., Krejčířík, Svoboda, Zloch D., Lupač, D. Křivánek J., Janáček, Šefraná A.

Přípravka

Tréninky - skupina 1

Pondělí 15:30–16:30 (Hala DDM)
Pátek 16:30–17:30 (Hala DDM)

Tréninky - skupina 2

Úterý 16:30–17:30 (Hala DDM)
Pátek 16:30–17:30 (Hala DDM)

Hráči

Švec, Bednařík, Fišer, Blahynka, Van Tryp, Matyášek