Mladší žáci Black + Starší žáci A Zápasy

Rozpis zápasů + Soupisky týmů

Kompletní rozpis zápasů a soupisky si můžete stáhnout zde: Rozpis zápasů a soupisky

Prosíme rodiče, aby si přizpůsobili kalendář akcí tak, aby se hráči mohli účastnit všech utkání kategorie, na jejiž soupisce jsou zapsání!

Navíc:
- Starší žáci A (05+06) mohou být nominování na zápasy Dorostenců A.
- Mladší žáci Black (07+08) mohou být nominováni na zápasy Star. žáků A.

Nominace a potvrzování účasti 

Nominace bude oznamována smskou nejpozději ve středu daného týdne. Hráči mají povinnost potvrdit/zrušit účast do čtvrteční půlnoci v záložce Nominace.

Doprava 

Prosíme rodiče o spolupráci při zajišťování dopravy na zápasy. Při potvrzování účasti prosím uveďte počet dětí, které můžete vzít autem.

Příspěvek řidiči na dopravu – jeho výše bude uvedena v nominační smsce.

Každý hráč zaplatí řidiči příspěvek na náklady spojené s dopravou.

Datum Čas Družstvo Soupeř Výsledek Místo
21.9.2019 10:00 Starší žáci
FbC Orel Uherský Brod
11:5
SOU Kyjov
21.9.2019 10:00 Junioři
FBC Slavkov
8:6
Slavkov u Brna
21.9.2019 12:10 Starší žáci
SFK Kozel Kroměříž
23:2
SOU Kyjov
21.9.2019 13:30 Junioři
TJ Znojmo LAUFEN CZ
3:1
Slavkov u Brna
22.9.2019 09:00 Elévové
FBC Slavkov
0:0
ZŠ Slavkov u Brna
22.9.2019 09:50 Elévové
Florbal Hodonín
0:0
ZŠ Slavkov u Brna
22.9.2019 11:05 Elévové
FbC Aligators Green
0:0
ZŠ Slavkov u Brna
22.9.2019 12:35 Elévové
FbC Aligators White
0:0
ZŠ Slavkov u Brna
28.9.2019 09:00 Mladší žáci Green
FATR Dubňany Black
1:5
SOU Kyjov
28.9.2019 09:00 Mladší žáci Black
Orel D. Bojanovice
5:0
SH ZŠ Dolní Bojanovice
28.9.2019 10:30 Mladší žáci Green
TJ Sokol Lanžhot
2:15
SOU Kyjov
28.9.2019 11:05 Mladší žáci Black
FRC Mikulov
8:1
SH ZŠ Dolní Bojanovice
28.9.2019 11:15 Dorostenci A
FbC Aligators
5:3
SH Valtice
28.9.2019 12:00 Mladší žáci Black
TJ Sokol Břeclav
1:1
SH ZŠ Dolní Bojanovice
28.9.2019 12:35 Mladší žáci Green
ŠSK ZŠ Očovská Blue
6:4
SOU Kyjov
28.9.2019 13:05 Dorostenci A
Gepardi Brno
7:11
SH Valtice
5.10.2019 10:05 Starší žáci
FbC Holešov
17:0
SH Morkovice
5.10.2019 12:15 Starší žáci
SK Slavičín
12:0
SH Morkovice
6.10.2019 13:15 Elévové
FBC Valtice
0:0
SH ZŠ Očovská Hodonín
6.10.2019 14:30 Elévové
FbC Aligators Green
0:0
SH ZŠ Očovská Hodonín
6.10.2019 15:20 Elévové
ŠSK ZŠ Očovská Blue
0:0
SH ZŠ Očovská Hodonín
6.10.2019 16:10 Elévové
FbC Aligators White
0:0
SH ZŠ Očovská Hodonín
12.10.2019 09:35 Mladší žáci Green
Orel D. Bojanovice
4:6
TJ Tesla Lesná Brno
12.10.2019 09:35 Mladší žáci Black
FATR Dubňany Black
6:2
SH Teza Hodonín
12.10.2019 10:30 Mladší žáci Green
Hornets Brno ZŠ Horní
1:7
TJ Tesla Lesná Brno
12.10.2019 11:05 Mladší žáci Black
ŠSK ZŠ Očovská Red
1:5
SH Teza Hodonín
12.10.2019 12:00 Mladší žáci Green
FBK Atlas Blansko
3:5
TJ Tesla Lesná Brno
12.10.2019 12:35 Mladší žáci Black
Florbal Hodonín
3:4
SH Teza Hodonín
13.10.2019 10:00 Dorostenci A
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
5:5
SH Teza Hodonín
13.10.2019 13:00 Dorostenci A
Zlín Lions B
7:10
SH Teza Hodonín
19.10.2019 09:00 Starší žáci
FBK Spartak Hluk
22:0
SH Lužice
19.10.2019 12:15 Starší žáci
ŠSK ZŠ Očovská Blue
7:9
SH Lužice
20.10.2019 09:25 Elévové
FbC Aligators White
0:0
SC Želva Dubňany
20.10.2019 10:15 Elévové
FATR Dubňany Black
0:0
SC Želva Dubňany
20.10.2019 11:05 Elévové
FATR Dubňany Green
0:0
SC Želva Dubňany
20.10.2019 11:55 Elévové
FBC Slavkov
0:0
SC Želva Dubňany
26.10.2019 09:00 Junioři
Florbal Vsetín
8:6
SOU Kyjov
26.10.2019 14:00 Junioři
Zlín Lions
6:4
SOU Kyjov
2.11.2019 10:00 Dorostenci A
Bulldogs Brno U15
8:9
SOU Kyjov
2.11.2019 14:05 Mladší žáci Black
ŠSK ZŠ Očovská Red
0:4
SH SportPoint Brno
2.11.2019 14:15 Dorostenci A
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B
9:6
SOU Kyjov
2.11.2019 15:00 Mladší žáci Black
Bulldogs Brno Black
0:6
SH SportPoint Brno
2.11.2019 16:30 Mladší žáci Black
TROOPERS White
1:2
SH SportPoint Brno
3.11.2019 09:05 Mladší žáci Green
FRC Mikulov
5:7
SH Teza Hodonín
3.11.2019 10:35 Mladší žáci Green
FATR Dubňany Green
2:4
SH Teza Hodonín
3.11.2019 12:05 Mladší žáci Green
ŠSK ZŠ Očovská Blue
1:6
SH Teza Hodonín
9.11.2019 09:50 Elévové
FATR Dubňany Black
0:0
SOU Kyjov
9.11.2019 10:40 Elévové
ŠSK ZŠ Očovská Blue
0:0
SOU Kyjov
9.11.2019 11:30 Junioři
FBK MeTermo Valašské Meziříčí
13:4
Slavkov u Brna
9.11.2019 11:55 Elévové
Florbal Hodonín
0:0
SOU Kyjov
9.11.2019 12:45 Elévové
FATR Dubňany Green
0:0
SOU Kyjov
9.11.2019 13:30 Junioři
TROOPERS
7:8
Slavkov u Brna
10.11.2019 15:15 Dorostenci B
Orel Vyškov
0:14
TJ Sokol Adamov
10.11.2019 17:30 Dorostenci B
Orel Nové Město na Moravě
1:14
TJ Sokol Adamov
16.11.2019 09:00 Mladší žáci Black
FATR Dubňany Black
2:1
SOU Kyjov
16.11.2019 10:30 Mladší žáci Black
Florbal Hodonín
4:3
SOU Kyjov
16.11.2019 12:35 Mladší žáci Black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
5:5
SOU Kyjov
17.11.2019 09:00 Dorostenci A
K1 Florbal Židenice
9:2
VUT Brno
17.11.2019 12:00 Dorostenci A
FbC Holešov
16:1
VUT Brno
23.11.2019 08:55 Elévové
FbC Aligators Green
0:0
SH ZŠ Očovská Hodonín
23.11.2019 10:10 Elévové
FBC Slavkov
0:0
SH ZŠ Očovská Hodonín
23.11.2019 11:00 Elévové
ŠSK ZŠ Očovská Red
0:0
SH ZŠ Očovská Hodonín
23.11.2019 11:50 Elévové
ŠSK ZŠ Očovská Blue
0:0
SH ZŠ Očovská Hodonín
24.11.2019 09:00 Mladší žáci Green
FATR Dubňany Green
0:3
SC Želva Dubňany
24.11.2019 10:05 Starší žáci
Orel D. Bojanovice
22:2
SH ZŠ Holešov
24.11.2019 10:30 Junioři
FBC Slavkov
5:1
TJ ČKD Blansko
24.11.2019 11:05 Mladší žáci Green
TJ Sokol Břeclav
2:8
SC Želva Dubňany
24.11.2019 12:00 Mladší žáci Green
Bulldogs Brno Orange
4:13
SC Želva Dubňany
24.11.2019 13:20 Starší žáci
FBK MeTermo Valašské Meziříčí
15:1
SH ZŠ Holešov
24.11.2019 14:00 Junioři
FBK Atlas Blansko
5:6
TJ ČKD Blansko
30.11.2019 09:00 Mladší žáci Green
Orel D. Bojanovice
4:0
SOU Kyjov
30.11.2019 10:30 Mladší žáci Green
FBC Slavkov
5:1
SOU Kyjov
30.11.2019 12:00 Dorostenci A
FbC Aligators
10:4
SH Křenovice
30.11.2019 12:35 Mladší žáci Green
TROOPERS Black
6:5
SOU Kyjov
30.11.2019 15:00 Dorostenci A
FRC Mikulov
7:4
SH Křenovice
1.12.2019 09:00 Mladší žáci Black
FATR Dubňany Green
6:2
SC Želva Dubňany
1.12.2019 11:05 Mladší žáci Black
TJ Sokol Lanžhot
5:4
SC Želva Dubňany
1.12.2019 12:00 Mladší žáci Black
TROOPERS Young Guns
12:2
SC Želva Dubňany
8.12.2019 10:00 Elévové
FBC Slavkov
0:0
ZŠ Slavkov u Brna
8.12.2019 10:30 Junioři
K1 Florbal Židenice
5:5
SH Kuřim
8.12.2019 10:50 Elévové
TJ Sokol Lanžhot
0:0
ZŠ Slavkov u Brna
8.12.2019 11:10 Starší žáci
FBK Spartak Hluk
17:1
SH Bánov
8.12.2019 12:00 Dorostenci B
Orel Vyškov
1:6
SOU Kyjov
8.12.2019 12:05 Elévové
FATR Dubňany Black
0:0
ZŠ Slavkov u Brna
8.12.2019 13:20 Elévové
Florbal Hodonín
0:0
ZŠ Slavkov u Brna
8.12.2019 13:20 Starší žáci
FbC Orel Uherský Brod
12:12
SH Bánov
8.12.2019 14:00 Junioři
TJ Sokol Brno - Husovice
13:6
SH Kuřim
8.12.2019 15:00 Dorostenci B
Orel Žďár nad Sázavou
1:4
SOU Kyjov
14.12.2019 09:00 Dorostenci A
Orel D. Bojanovice
8:1
SH ZŠ Dolní Bojanovice
14.12.2019 10:35 Mladší žáci Green
Orel D. Bojanovice
3:3
Lokomotiva Břeclav
14.12.2019 11:30 Mladší žáci Green
TJ Sokol Břeclav
1:6
Lokomotiva Břeclav
14.12.2019 12:00 Dorostenci A
FBC Slavkov
11:7
SH ZŠ Dolní Bojanovice
14.12.2019 13:00 Mladší žáci Green
ŠSK ZŠ Očovská Blue
0:4
Lokomotiva Břeclav
15.12.2019 14:05 Mladší žáci Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
10:0
Start Lesná Brno
15.12.2019 15:00 Mladší žáci Black
FBŠ Hattrick Brno
3:6
Start Lesná Brno
15.12.2019 16:30 Mladší žáci Black
K1 Florbal Židenice Black
5:3
Start Lesná Brno
21.12.2019 09:00 Junioři
Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
6:3
TJ Spartak Uherský Brod
21.12.2019 12:30 Junioři
FBC Slovácko
1:5
TJ Spartak Uherský Brod
12.1.2020 15:15 Dorostenci B
TJ Sokol Adamov
4:5
SPŠ Jedovnice
12.1.2020 16:45 Dorostenci B
Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí
6:3
SPŠ Jedovnice
18.1.2020 09:35 Mladší žáci Black
TJ Sokol Lanžhot
7:1
TJ Tesla Lesná Brno
18.1.2020 10:00 Dorostenci A
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
1:5
SOU Kyjov
18.1.2020 11:05 Mladší žáci Black
FbC Aligators
4:7
TJ Tesla Lesná Brno
18.1.2020 12:35 Mladší žáci Black
Hornets Brno ZŠ Horní
6:4
TJ Tesla Lesná Brno
18.1.2020 14:15 Dorostenci A
Zlín Lions B
3:5
SOU Kyjov
19.1.2020 13:25 Mladší žáci Green
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
0:11
SH Kounicova Brno
19.1.2020 14:20 Mladší žáci Green
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B
0:11
SH Kounicova Brno
19.1.2020 15:50 Mladší žáci Green
TJ Sokol Letovice
0:1
SH Kounicova Brno
26.1.2020 09:00 Elévové
FbC Aligators White
0:0
Sokolovna Šitbořice
26.1.2020 09:50 Elévové
Florbal Hodonín
0:0
Sokolovna Šitbořice
26.1.2020 10:05 Starší žáci
F.A.T.R. Dubňany
11:7
SH Hustopeče nad Bečvou
26.1.2020 11:05 Elévové
TJ Sokol Lanžhot
0:0
Sokolovna Šitbořice
26.1.2020 11:30 Junioři
Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
6:17
Slavkov u Brna
26.1.2020 12:15 Starší žáci
Florbal Hodonín
14:3
SH Hustopeče nad Bečvou
26.1.2020 12:20 Elévové
FBC Valtice
0:0
Sokolovna Šitbořice
26.1.2020 13:30 Junioři
FBC Slovácko
5:15
Slavkov u Brna
2.2.2020 10:15 Dorostenci A
FBK Atlas Blansko
5:3
SH Křenovice
2.2.2020 12:00 Dorostenci A
FBŠ Hattrick Brno B
9:7
SH Křenovice
8.2.2020 09:00 Starší žáci
SFK Kozel Kroměříž
18:1
SH Teza Hodonín
8.2.2020 09:00 Junioři
Hornets Brno ZŠ Horní
4:4
SOU Kyjov
8.2.2020 09:35 Mladší žáci Green
FBŠ Hattrick Brno E
4:9
SH Kuřim
8.2.2020 11:05 Mladší žáci Green
FBK Atlas Blansko
2:6
SH Kuřim
8.2.2020 11:10 Starší žáci
ŠSK ZŠ Očovská Blue
3:5
SH Teza Hodonín
8.2.2020 12:35 Mladší žáci Green
Florbal Kuřim
1:7
SH Kuřim
8.2.2020 14:00 Junioři
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B
7:3
SOU Kyjov
9.2.2020 10:00 Mladší žáci Black
TJ Sokol Břeclav
12:3
Lokomotiva Břeclav
9.2.2020 12:05 Mladší žáci Black
Gepardi Brno
8:2
Lokomotiva Břeclav
9.2.2020 13:00 Mladší žáci Black
Gepardi Brno
5:1
Lokomotiva Břeclav
1.3.2020 09:00 Elévové
FbC Aligators White
0:0
SH Křenovice
1.3.2020 09:50 Elévové
Florbal Hodonín
0:0
SH Křenovice
1.3.2020 11:05 Elévové
FATR Dubňany Green
0:0
SH Křenovice
1.3.2020 12:20 Elévové
ŠSK ZŠ Očovská Red
0:0
SH Křenovice
1.3.2020 14:30 Dorostenci B
Orel Nové Město na Moravě
2:8
Bystřice n. Pernštejnem
1.3.2020 16:00 Dorostenci B
Orel Žďár nad Sázavou
2:7
Bystřice n. Pernštejnem
7.3.2020 09:35 Mladší žáci Green
Florbal Kuřim
1:10
Sokol Lanžhot
7.3.2020 09:35 Mladší žáci Black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B
8:3
VUT Brno
7.3.2020 11:05 Mladší žáci Green
TJ Sokol Břeclav
2:4
Sokol Lanžhot
7.3.2020 11:05 Mladší žáci Black
K1 Florbal Židenice Black
6:3
VUT Brno
7.3.2020 12:35 Mladší žáci Green
TJ Sokol Lanžhot
0:6
Sokol Lanžhot
7.3.2020 12:35 Mladší žáci Black
FBŠ Hattrick Brno
3:10
VUT Brno
14.3.2020 09:00 Elévové
FATR Dubňany Black
-:- SOU Kyjov
14.3.2020 10:15 Elévové
FbC Aligators Green
-:- SOU Kyjov
14.3.2020 11:30 Elévové
ŠSK ZŠ Očovská Red
-:- SOU Kyjov
14.3.2020 12:45 Elévové
FBC Valtice
-:- SOU Kyjov
15.3.2020 10:15 Starší žáci
FBK MeTermo Valašské Meziříčí
-:- SH Teza Hodonín
15.3.2020 10:30 Junioři
Florbal Vsetín
-:- SH SPŠ Zlín
15.3.2020 12:25 Starší žáci
Orel D. Bojanovice
-:- SH Teza Hodonín
15.3.2020 14:00 Junioři
Zlín Lions
-:- SH SPŠ Zlín
21.3.2020 09:00 Mladší žáci Green
TROOPERS Black
-:- SOU Kyjov
21.3.2020 09:00 Dorostenci A
Bulldogs Brno U15
-:- SH SportPoint Brno
21.3.2020 10:30 Mladší žáci Green
Gepardi Brno
-:- SOU Kyjov
21.3.2020 12:00 Dorostenci A
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B
-:- SH SportPoint Brno
21.3.2020 12:35 Mladší žáci Green
Hornets Brno ZŠ Horní
-:- SOU Kyjov
22.3.2020 09:35 Mladší žáci Black
TROOPERS White
-:- VUT Brno
22.3.2020 11:05 Mladší žáci Black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
-:- VUT Brno
22.3.2020 12:35 Mladší žáci Black
FBŠ Hattrick Brno E
-:- VUT Brno
28.3.2020 10:00 Starší žáci
F.A.T.R. Dubňany
-:- SOU Kyjov
28.3.2020 10:30 Junioři
FbC Aligators
-:- SH Morkovice
28.3.2020 13:15 Starší žáci
FbC Holešov
-:- SOU Kyjov
28.3.2020 14:00 Junioři
SFK Kozel Kroměříž
-:- SH Morkovice
4.4.2020 Dorostenci A
Hornets Brno ZŠ Horní
-:- SOU Kyjov
4.4.2020 Dorostenci A
SFK Kozel Kroměříž
-:- SOU Kyjov
4.4.2020 12:05 Mladší žáci Green
FbC Aligators
-:- SH TJ Pálava Mikulov
4.4.2020 13:00 Mladší žáci Green
FRC Mikulov
-:- SH TJ Pálava Mikulov
4.4.2020 14:30 Mladší žáci Green
TJ Sokol Lanžhot
-:- SH TJ Pálava Mikulov
5.4.2020 Mladší žáci Black
ŠSK ZŠ Očovská Blue
-:- SOU Kyjov
5.4.2020 Mladší žáci Black
TROOPERS Young Guns
-:- SOU Kyjov
5.4.2020 Mladší žáci Black
Orel D. Bojanovice
-:- SOU Kyjov
5.4.2020 13:30 Elévové
ŠSK ZŠ Očovská Red
-:- Sokol Lanžhot
5.4.2020 14:45 Elévové
FbC Aligators White
-:- Sokol Lanžhot
5.4.2020 15:35 Elévové
TJ Sokol Lanžhot
-:- Sokol Lanžhot
5.4.2020 16:25 Elévové
ŠSK ZŠ Očovská Blue
-:- Sokol Lanžhot
19.4.2020 Starší žáci
SK Slavičín
-:- SC NAPARIA Hranice na Moravě
19.4.2020 Starší žáci
Florbal Hodonín
-:- SC NAPARIA Hranice na Moravě
19.4.2020 Junioři
FBK Atlas Blansko
-:- SH Teza Hodonín
19.4.2020 Junioři
TJ Znojmo LAUFEN CZ
-:- SH Teza Hodonín
25.4.2020 Mladší žáci Green
FBO Orel Boskovice
-:- SH ZŠ Dambořice
25.4.2020 Mladší žáci Green
Hornets Brno ZŠ Horní
-:- SH ZŠ Dambořice
25.4.2020 Mladší žáci Green
FbC Aligators
-:- SH ZŠ Dambořice
25.4.2020 Mladší žáci Black
Bulldogs Brno Orange
-:- SOU Kyjov
25.4.2020 Mladší žáci Black
FBŠ Hattrick Brno B
-:- SOU Kyjov
25.4.2020 Mladší žáci Black
Florbal Kuřim
-:- SOU Kyjov
25.4.2020 Dorostenci A
FRC Mikulov
-:- SH Křenovice
25.4.2020 Dorostenci A
Gepardi Brno
-:- SH Křenovice