Kalendář

leden 2020
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Dorostenci B
SPŠ Jedovnice
15:15 TJ Sokol Adamov
16:45 Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí
13 14 15 16 17 18
Mladší žáci Black
TJ Tesla Lesná Brno
9:35 TJ Sokol Lanžhot
11:05 FbC Aligators
12:35 Hornets Brno ZŠ Horní
Dorostenci A
SOU Kyjov
10:00 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
14:15 Zlín Lions B
19
Mladší žáci Green
SH Kounicova Brno
13:25 TJ Znojmo LAUFEN CZ white
14:20 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B
15:50 TJ Sokol Letovice
20 21 22 23 24 25 26
Elévové
Sokolovna Šitbořice
9:00 FbC Aligators White
9:50 Florbal Hodonín
11:05 TJ Sokol Lanžhot
12:20 FBC Valtice
Starší žáci
SH Hustopeče nad Bečvou
10:05 F.A.T.R. Dubňany
12:15 Florbal Hodonín
Junioři
Slavkov u Brna
11:30 Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
13:30 FBC Slovácko
27 28 29 30 31
Deadline platby 2. části příspěvků
Zrušeny tréninky všech kategorií (s výjimkou starších žáků a dorostenců)
 
Středa 1.1.2020 Žádná událost
Čtvrtek 2.1.2020 Žádná událost
Pátek 3.1.2020 Žádná událost
Sobota 4.1.2020 Žádná událost
Neděle 5.1.2020 Žádná událost
Pondělí 6.1.2020 Žádná událost
Úterý 7.1.2020 Žádná událost
Středa 8.1.2020 Žádná událost
Čtvrtek 9.1.2020 Žádná událost
Pátek 10.1.2020 Žádná událost
Sobota 11.1.2020 Žádná událost
Neděle 12.1.2020
Dorostenci B
SPŠ Jedovnice
15:15 TJ Sokol Adamov
16:45 Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí
Pondělí 13.1.2020 Žádná událost
Úterý 14.1.2020 Žádná událost
Středa 15.1.2020 Žádná událost
Čtvrtek 16.1.2020 Žádná událost
Pátek 17.1.2020 Žádná událost
Sobota 18.1.2020
Mladší žáci Black
TJ Tesla Lesná Brno
9:35 TJ Sokol Lanžhot
11:05 FbC Aligators
12:35 Hornets Brno ZŠ Horní
Dorostenci A
SOU Kyjov
10:00 ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
14:15 Zlín Lions B
Neděle 19.1.2020
Mladší žáci Green
SH Kounicova Brno
13:25 TJ Znojmo LAUFEN CZ white
14:20 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B
15:50 TJ Sokol Letovice
Pondělí 20.1.2020 Žádná událost
Úterý 21.1.2020 Žádná událost
Středa 22.1.2020 Žádná událost
Čtvrtek 23.1.2020 Žádná událost
Pátek 24.1.2020 Žádná událost
Sobota 25.1.2020 Žádná událost
Neděle 26.1.2020
Elévové
Sokolovna Šitbořice
9:00 FbC Aligators White
9:50 Florbal Hodonín
11:05 TJ Sokol Lanžhot
12:20 FBC Valtice
Starší žáci
SH Hustopeče nad Bečvou
10:05 F.A.T.R. Dubňany
12:15 Florbal Hodonín
Junioři
Slavkov u Brna
11:30 Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
13:30 FBC Slovácko
Pondělí 27.1.2020 Žádná událost
Úterý 28.1.2020 Žádná událost
Středa 29.1.2020 Žádná událost
Čtvrtek 30.1.2020 Žádná událost
Pátek 31.1.2020
Deadline platby 2. části příspěvků
Zrušeny tréninky všech kategorií (s výjimkou starších žáků a dorostenců)