Kalendář

listopad 2019
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
  1 2
10:00 Dorostenci A vs. Bulldogs Brno U15 (SOU Kyjov)
14:05 Mladší žáci Black vs. ŠSK ZŠ Očovská Red (SH SportPoint Brno)
14:15 Dorostenci A vs. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B (SOU Kyjov)
15:00 Mladší žáci Black vs. Bulldogs Brno Black (SH SportPoint Brno)
16:30 Mladší žáci Black vs. TROOPERS White (SH SportPoint Brno)
3
09:05 Mladší žáci Green vs. FRC Mikulov (SH Teza Hodonín)
10:35 Mladší žáci Green vs. FATR Dubňany Green (SH Teza Hodonín)
12:05 Mladší žáci Green vs. ŠSK ZŠ Očovská Blue (SH Teza Hodonín)
4 5 6 7 8 9
09:50 Elévové vs. FATR Dubňany Black (SOU Kyjov)
10:40 Elévové vs. ŠSK ZŠ Očovská Blue (SOU Kyjov)
11:30 Junioři vs. FBK MeTermo Valašské Meziříčí (Slavkov u Brna)
11:55 Elévové vs. Florbal Hodonín (SOU Kyjov)
12:45 Elévové vs. FATR Dubňany Green (SOU Kyjov)
13:30 Junioři vs. TROOPERS (Slavkov u Brna)
10
11 12 13 14 15 16
09:00 Mladší žáci Black vs. FATR Dubňany Black (SOU Kyjov)
10:30 Mladší žáci Black vs. Florbal Hodonín (SOU Kyjov)
12:35 Mladší žáci Black vs. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (SOU Kyjov)
17
09:00 Dorostenci A vs. K1 Florbal Židenice (VUT Brno)
12:00 Dorostenci A vs. FbC Holešov (VUT Brno)
18 19 20 21 22 23
08:55 Elévové vs. FbC Aligators Green (SH ZŠ Očovská Hodonín)
10:10 Elévové vs. FBC Slavkov (SH ZŠ Očovská Hodonín)
11:00 Elévové vs. ŠSK ZŠ Očovská Red (SH ZŠ Očovská Hodonín)
11:50 Elévové vs. ŠSK ZŠ Očovská Blue (SH ZŠ Očovská Hodonín)
24
09:00 Mladší žáci Green vs. FATR Dubňany Green (SC Želva Dubňany)
10:05 Starší žáci vs. Orel D. Bojanovice (SH ZŠ Holešov)
10:30 Junioři vs. FBC Slavkov (TJ ČKD Blansko)
11:05 Mladší žáci Green vs. TJ Sokol Břeclav (SC Želva Dubňany)
12:00 Mladší žáci Green vs. Bulldogs Brno Orange (SC Želva Dubňany)
13:20 Starší žáci vs. FBK MeTermo Valašské Meziříčí (SH ZŠ Holešov)
14:00 Junioři vs. FBK Atlas Blansko (TJ ČKD Blansko)
25 26 27 28 29 30
09:00 Mladší žáci Green vs. Orel D. Bojanovice (SOU Kyjov)
10:30 Mladší žáci Green vs. FBC Slavkov (SOU Kyjov)
12:00 Dorostenci A vs. FbC Aligators (SH Křenovice)
12:35 Mladší žáci Green vs. TROOPERS Black (SOU Kyjov)
15:00 Dorostenci A vs. FRC Mikulov (SH Křenovice)
 
Pátek 1.11.2019 Žádná událost
Sobota 2.11.2019
10:00 Dorostenci A vs. Bulldogs Brno U15 (SOU Kyjov)
14:05 Mladší žáci Black vs. ŠSK ZŠ Očovská Red (SH SportPoint Brno)
14:15 Dorostenci A vs. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B (SOU Kyjov)
15:00 Mladší žáci Black vs. Bulldogs Brno Black (SH SportPoint Brno)
16:30 Mladší žáci Black vs. TROOPERS White (SH SportPoint Brno)
Neděle 3.11.2019
09:05 Mladší žáci Green vs. FRC Mikulov (SH Teza Hodonín)
10:35 Mladší žáci Green vs. FATR Dubňany Green (SH Teza Hodonín)
12:05 Mladší žáci Green vs. ŠSK ZŠ Očovská Blue (SH Teza Hodonín)
Pondělí 4.11.2019 Žádná událost
Úterý 5.11.2019 Žádná událost
Středa 6.11.2019 Žádná událost
Čtvrtek 7.11.2019 Žádná událost
Pátek 8.11.2019 Žádná událost
Sobota 9.11.2019
09:50 Elévové vs. FATR Dubňany Black (SOU Kyjov)
10:40 Elévové vs. ŠSK ZŠ Očovská Blue (SOU Kyjov)
11:30 Junioři vs. FBK MeTermo Valašské Meziříčí (Slavkov u Brna)
11:55 Elévové vs. Florbal Hodonín (SOU Kyjov)
12:45 Elévové vs. FATR Dubňany Green (SOU Kyjov)
13:30 Junioři vs. TROOPERS (Slavkov u Brna)
Neděle 10.11.2019 Žádná událost
Pondělí 11.11.2019 Žádná událost
Úterý 12.11.2019 Žádná událost
Středa 13.11.2019 Žádná událost
Čtvrtek 14.11.2019 Žádná událost
Pátek 15.11.2019 Žádná událost
Sobota 16.11.2019
09:00 Mladší žáci Black vs. FATR Dubňany Black (SOU Kyjov)
10:30 Mladší žáci Black vs. Florbal Hodonín (SOU Kyjov)
12:35 Mladší žáci Black vs. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (SOU Kyjov)
Neděle 17.11.2019
09:00 Dorostenci A vs. K1 Florbal Židenice (VUT Brno)
12:00 Dorostenci A vs. FbC Holešov (VUT Brno)
Pondělí 18.11.2019 Žádná událost
Úterý 19.11.2019 Žádná událost
Středa 20.11.2019 Žádná událost
Čtvrtek 21.11.2019 Žádná událost
Pátek 22.11.2019 Žádná událost
Sobota 23.11.2019
08:55 Elévové vs. FbC Aligators Green (SH ZŠ Očovská Hodonín)
10:10 Elévové vs. FBC Slavkov (SH ZŠ Očovská Hodonín)
11:00 Elévové vs. ŠSK ZŠ Očovská Red (SH ZŠ Očovská Hodonín)
11:50 Elévové vs. ŠSK ZŠ Očovská Blue (SH ZŠ Očovská Hodonín)
Neděle 24.11.2019
09:00 Mladší žáci Green vs. FATR Dubňany Green (SC Želva Dubňany)
10:05 Starší žáci vs. Orel D. Bojanovice (SH ZŠ Holešov)
10:30 Junioři vs. FBC Slavkov (TJ ČKD Blansko)
11:05 Mladší žáci Green vs. TJ Sokol Břeclav (SC Želva Dubňany)
12:00 Mladší žáci Green vs. Bulldogs Brno Orange (SC Želva Dubňany)
13:20 Starší žáci vs. FBK MeTermo Valašské Meziříčí (SH ZŠ Holešov)
14:00 Junioři vs. FBK Atlas Blansko (TJ ČKD Blansko)
Pondělí 25.11.2019 Žádná událost
Úterý 26.11.2019 Žádná událost
Středa 27.11.2019 Žádná událost
Čtvrtek 28.11.2019 Žádná událost
Pátek 29.11.2019 Žádná událost
Sobota 30.11.2019
09:00 Mladší žáci Green vs. Orel D. Bojanovice (SOU Kyjov)
10:30 Mladší žáci Green vs. FBC Slavkov (SOU Kyjov)
12:00 Dorostenci A vs. FbC Aligators (SH Křenovice)
12:35 Mladší žáci Green vs. TROOPERS Black (SOU Kyjov)
15:00 Dorostenci A vs. FRC Mikulov (SH Křenovice)