Sezona 20/21: Rozpis tréninků a tréninkové skupiny

1. září 2020 admin Ostatní

Rozpis tréninků a rozdělení do tréninkových skupin na nadcházející sezonu 2020/2021. První tréninky podle rozpisu se uskuteční ve čtvrtek 3. 9. 2020

Junioři + Dorostenci A 

Hráči: Švábík M.,  Hrozný, Slabý, Gerych, Plaček, Goliáš, Gistr, Briešťanský, Vlček, Něnička K., Judas, Lažek, Fiala, Jirásek, Zelinka, Švábík F., Šimeček, Navrátil, Jakubíček, Konvička, Hrazdílková, Staněk, Blažek, Hudeček, Kulheim, Batrla, Drašar, Jarošek, Zálešák

Tréninky:

  • Pondělí 18:15 – 19:30 (pouze hráči a hráčky)
  • Úterý 18:15 – 20:00
  • Čtvrtek 18:45 – 20:30
  • Pátek 16:30 – 18:00 (pouze golmani)

Dorostenci B 

Hráči: Sedlář, Tihelková V. , Podešvová M., Kunovjánková, Hartman, Stoklásek, Mikuš, Malář, Berka, Balajka, Hofr, Grabovský, Něničková, Tihelková K., Houštová + nováčci nar. 2005 a starší

Tréninky:

  • Pátek 18:00 – 20:00

Starší žáci + Žákyně 

Skupina: Fridrich, Černý, Jelínek F. Křivánek Š., Kašpárek, Samuel, Něnička A., Mlčoch, Frýbort,  Provazník, Šefraná K., Štastný, Zloch S., Valihrach, Křivánek T., Kašný J. (08), Šefraný, Pozděch, Švejbar, Půček, Andrešič, Žák, Navrátilová, Flajzarová, Hrbotická, Leciánová, Vlasáková, Pešlová, Podešvová A., Zapletalová + nováčci nar. 2006 - 2007

Tréninky:

  • Pondělí 17:00 – 18:15 (pouze hráči a hráčky)
  • Úterý 16:30 – 18:15
  • Středa 16:00 – 17:15 (pouze golmani)
  • Čtvrtek 17:00 – 18:45

Mladší žáci + Elévové Black 

Hráči: Brázda, Filípek, Svoboda, Jelínek M., Jandora, Lupač A., Nedveis, Schneider Ro.,  Tomaštík A., Krejčiřík, Vavřina, Wágner, Rousek, Frolec, Klimek,, Moravanský, Salaba, Bužek V., Dvořák, Čermák, Janek, Kozumplík, Volný,  Horák, Frolcová,  Zloch D., Lupač D., Šefraná A. + nováčci nar. 2008 - 2009

Tréninky:

  • Pondělí 16:00 – 17:00
  • Středa 17:15 – 19:00
  • Čtvrtek 15:30 – 17:00

Elévové Green + Přípravka 

Hráči: Kašný J. (10), Brančík, Křivánek J, Fůsek M., Kúřil, Valenta, Uhýrek, Hanák, Tomaštík D., Fůsek T., Schneider Ra., Kučera, Pešl + nováčci nar. 2010 a mladší

Tréninky:

  • Středa  16:00 – 17:15
  • Pátek 16:30 – 18:00

Zakladní školy

ZŠ Komenského: Bůžek K., Tokoš, Jaborník, Jurčík, Srneček, Roman, Solařík  + nováčci 

ZŠ Dr. Joklíka: Blahůšek, Blahynka, Sobotka, Petrová, Hanáková, Hegr, Sobotková  + nováčci  

Tréninky: termíny tréninku na ZŠ budou upřesněny v průběhu měsíce září