Mladší žáci green nepřekročili svůj stín

10. únor 2020 Roman Grabovský Mladší žáci

V sobotu 8.2. pokračovala JM liga mladších žáků dalším turnajem. Green tým se tentokrát vydal až do Kuřimi, kde se na turnaji utkal s týmem Hattrick Brno E, Atlas Blansko a Florbal Kuřim a všichni hráči rozhodně odjížděli s touhou uhrát lepší výsledky než na nevydařeném turnaji v Brně

Úvodní utkání s Hattrickem jsme začali vlažně, čehož soupeř využil a šel do tříbrankového vedení. Draky však nakopla úvodní branka a v polovině utkání drželi vyrovnaný výsledek 3:3. Bohužel v úvodu druhé půle jsme dostali dvě nešťastné skoro vlastní branky, a to naše snažení zabrzdilo zejména, když se naším střelcům nepodařilo překonat gólmana soupeře. Naopak Hattricku se dalšími góly podařilo odskočit a utkání dotáhnout do vítězného konce.

I v úvodu druhého utkání jsme tahali za kratší konec, a i v tomto utkání se nám podařilo ještě do poločasu opět srovnat krok. Green tým i v druhé půli předváděl pohledný aktivní florbal se spoustou šancí, ale žádný další míček do branky soupeře se nám nepodařilo dopravit, a tak o osudu utkání rozhodl až samotný závěr utkání, kdy se soupeři podařilo překonat pozorného Matěje v brance a postupně přidat ještě další branky.

Poslední utkání mělo svého favorita v domácím týmu z Kuřimi, který hned v úvodu rozhodl třemi rychlými góly. I když se mladí draci i nadále snažili o aktivní hru, jediný gól se jim podařilo vstřelit až v samotném závěru utkání.

Green tým se tak opět vrací bez bodu, nic méně s pocitem dobře odehraných utkání. Rozhodně jsme na hřišti nechali vizuálně lepší dojem než na předchozím turnaji v Brně a zlepšený výkon se projevil i na počtu vstřelených branek. Co nás stále sráží dolů, je nedůraz před vlastní brankou, kdy některé góly soupeři přímo „darujeme“. Ale i na tom pracujeme a postupně zlepšujeme hru jak před vlastní, tak soupeřovou brankou. Pokud přidáme i na větší efektivitě v zakončení, neboť šancí na vstřelení branky jsme si vypracovali tak alespoň na 10, pak se můžeme těšit i na bodový zisk.

Výsledky:
FBC Dragons – Hattrick Brno E 4:9
FBC Dragons – FK Atlas Blansko 2:6
FBC Dragons – Florbal Kuřim 1:7

29. leden 2017

Mladší žáci - black ovládli sobotní ligový turnaj v Brně

Už po několikáté nebyla sestava v plném počtu, ale klobouk dolů před 9 hráči a Peťkou B. Poctivá hra všech hráčů v obraně, podpořena spolehlivým výkonem brankaře Nika a nápaditá kombinační hra,to vše…

admin Mladší žáci

Sedmý turnaj ligy mladších žáků proběhl v Lužicích

Na další turnaj hodonínské skupiny ligy mladších žáků, který proběhl v neděli 29.1.2017 odpoledne v Lužicích odjel náš tým v početně velmi skromné sestavě, ale právě díky tomu tým posílila Petra Bílá…

18. leden 2017

Mladší žáci Black se po Vánoční přestávce chvíli hledali

Své první zápasy po Vánocích odehrály v Brně - Tuřanech naše mladé naděje z týmu Black.