Mladší žáci green z Brna s nulou

20. leden 2020 Roman Grabovský Mladší žáci

Mladší žáci green se vrátili z Brna s nulou, bohužel na straně vstřelených branek. V neděli 19.1.2020 odpoledne pokračovala liga mladších žáků dalším turnajem, tentokrát v Brně. Na green tým čekali zajímaví soupeři Znojmo white, Gullivers B a Letovice. Do Brna jsme tentokrát odjeli pouze na dvě pětky, s jednou chlapeckou a jednou dívčí a byl to takový typický nedělní odpolední turnaj.

Úvod prvního utkání jsme doslova zaspali a po první minutě už se v podstatě hrálo jen o to, podaří-li se nám vstřelit branku. I když se náš výkon postupně zlepšoval a v některých fázích utkání jsme hráli se Znojmem vyrovnanou partii, hrubé chyby a nedůslednost v obraně umožnily soupeři postupně navyšovat svůj náskok.

I druhé utkání s domácími Gullivery probíhalo podobně, ačkoliv naše hra postupně nabírala tempo a důraz, ale na výsledku utkání se nijak neprojevilo.

Teprve v posledním utkání s Letovicemi jsme na hřišti předvedli výkon, na jaký jsme u dračích bojovníků zvyklí. Bohužel o výsledku rozhodla jediná střela. Je to škoda, neboť vyrovnání viselo mnohokrát na vlásku, respektive na našich florbalkách. Pochválit je nutno Kubu Žáka, který podal v brance výborný výkon.

I na dnešním výsledkově nevydařeném turnaji by se však dalo najít několik pozitivních věcí, zejména pokud se všichni hráči soustředili na svůj výkon a hráli zodpovědně a důrazně v osobních soubojích a před vlastní brankou, tak se dalo na náš výkon koukat. Bohužel nás, zejména v prvních dvou utkáních, potkalo několikrát období, kdy jsme se na hřišti motali jak mouchy v sítí a co hůř, že se na dnes nikdo střelecky neprosadil. Dnešní turnaj máme za sebou, je nutno se z toho poučit, oklepat, přidat na tréninku a na dalším turnaji věřit, že se povede lépe.

Výsledky:
FBC Dragons – Znojmo white 0:11
FBC Dragons – Gullivers B 0:11
FBC Dragons – Sokol Letovice 0:1

29. leden 2017

Mladší žáci - black ovládli sobotní ligový turnaj v Brně

Už po několikáté nebyla sestava v plném počtu, ale klobouk dolů před 9 hráči a Peťkou B. Poctivá hra všech hráčů v obraně, podpořena spolehlivým výkonem brankaře Nika a nápaditá kombinační hra,to vše…

admin Mladší žáci
29. leden 2017

Sedmý turnaj ligy mladších žáků proběhl v Lužicích

Na další turnaj hodonínské skupiny ligy mladších žáků, který proběhl v neděli 29.1.2017 odpoledne v Lužicích odjel náš tým v početně velmi skromné sestavě, ale právě díky tomu tým posílila Petra Bílá…

admin Mladší žáci
18. leden 2017

Mladší žáci Black se po Vánoční přestávce chvíli hledali

Své první zápasy po Vánocích odehrály v Brně - Tuřanech naše mladé naděje z týmu Black.