Mladší žáci green z Břeclavi jen s bodem

Mladší žáci green z Břeclavi jen s bodem

15. prosinec 2019 Roman Grabovský Mladší žáci

V sobotu 14.12. si green tým mladších žáků zajel na další turnaj do Břeclavi. Tentokrát nás nedoprovodila žádná posila z blacku, ale do sestavy se vrátil Kuba Žák. V břeclavské sportovní hale se greeni utkali s týmem Orel Dolní Bojanovice, Sokol Břeclav a Očov Hodonín Blue

Úvodní utkání turnaje zastihlo náš tým v dobré herní pohodě. Hráči herně navázali na skvělý závěr posledního utkání v Kyjově a předváděli aktivní útočný florbal. Jejich výkon byl po zásluze odměněn i gólově, když v průběhu utkání jsme už vedli rozdílem dvou branek. Bojanovičtí jsou však také bojovníci a dramatickém závěru utkání se jim podařilo vyrovnat.

Po krátké pauze jsme nastoupili k dalšímu utkání s domácím týmem. Toto utkání už z naší strany nemělo takové tempo a nasazení, a navíc našim hráčům neseděla ani poměrná tvrdá hra soupeře. Ten si během první půle vypracoval až tří brankové vedení. V druhé půle se naše hra zlepšila a objevily se i šance na snížení skóre, ale gólman soupeře byl k nepřekonání a za svá záda už žádnou naši střelu nepustil.

Do posledního utkání s Očovem jsem nastoupili s odhodláním vrátit se na vítěznou vlnu, jenže dvě chybičky v obraně naše snažení zmrazily. Nic méně tým předváděl opět útočný a pohledný florbal a výkonem se podal úvodnímu utkání s Bojanovicemi. Jediné, co nás v tomto utkání zklamalo bylo zakončení, v němž jsme vyšli naprázdno. Přesto s předvedenou hrou, a hlavně s nasazením můžeme být spokojeni.

Výborný výkon předvedli oba gólmani, Kristián, který odchytal první a třetí zápas i Aneta, která odchytala druhé utkání. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za bojovný výkon a předvedenou hrou. Potěšitelné je zejména zlepšení v obranné fázi, kdy si jak obránci, tak útočníci dokážou, až na výjimky, rozebrat volné hráče a výborně bránit prostor našeho brankoviště, jen bych přidal ještě větší důraz v osobních soubojích. Do útoku nám to jde poměrně dobře jeden na jednoho, ale stále nám chybí přihrávka na volného hráče před brankou soupeře a samozřejmě gólové zakončení. Je to škoda, neboť Bojanovice oba dva další soupeře – Břeclav i Očov porazily, což my jsme nedokázali.

Výsledky:

FBC Dragons – Orel Dolní Bojanovice 3:3
FBC Dragons – Sokol Břeclav 1:6
FBC Dragons – Očov Blue 0:4

29. leden 2017

Mladší žáci - black ovládli sobotní ligový turnaj v Brně

Už po několikáté nebyla sestava v plném počtu, ale klobouk dolů před 9 hráči a Peťkou B. Poctivá hra všech hráčů v obraně, podpořena spolehlivým výkonem brankaře Nika a nápaditá kombinační hra,to vše…

admin Mladší žáci
29. leden 2017

Sedmý turnaj ligy mladších žáků proběhl v Lužicích

Na další turnaj hodonínské skupiny ligy mladších žáků, který proběhl v neděli 29.1.2017 odpoledne v Lužicích odjel náš tým v početně velmi skromné sestavě, ale právě díky tomu tým posílila Petra Bílá…

admin Mladší žáci
18. leden 2017

Mladší žáci Black se po Vánoční přestávce chvíli hledali

Své první zápasy po Vánocích odehrály v Brně - Tuřanech naše mladé naděje z týmu Black.