Mladší žáci zvládli domácí turnaj na výbornou

Mladší žáci zvládli domácí turnaj na výbornou

5. prosinec 2019 Roman Grabovský Mladší žáci

V sobotu 30.11. proběhl další turnaj ligy mladších žáků. Green tým se tentokrát představil ve své domácí hale SOU v Kyjově, a protože se letos tým trápí se zakončením, tak po dohodě všech trenérů, doplnila greeňáky jedna pětka blacků. Právě oni měli pomoc týmu střelecky se prosadit. Na turnaji se mladí kyjovští florbalisté utkali postupně s týmem Orel Dolní Bojanovice, Slavkova a Troopers Moravany Black.

Od úvodního vhazování bylo zřejmé, že cesta za vítezstvím nebude jednoduchá, ale úvodní branka dodala klid na naše florbalky a zejména útok složený z blacků si vytvářel další šance na skórování. Bojanovičtí se však nevzdávali, a tak i Tobi v brance musel vytáhnout nejeden výborný zákrok a po zásluze svítila na jeho kontě na konci utkání 0.

I druhé utkání mělo podobný průběh jako první. Soupeřově brance nejvíce hrozily nájezdy posil z blacků, ale i zbytek týmu předváděl bojovný výkon. Kritický okamžik nastal, když se soupeři podařilo snížit. Ale i Matěj v brance v těchto chvílích vytáhl výborné zákroky a svůj tým podržel. Skóre tak postupně narůstalo v náš prospěch, a i toto utkání jsme dotáhli k vítěznému konci.

Poslední utkání turnaje s Troopers jsme začali velmi vlažně. Soupeř toho využil a potrestal téměř každý nedůraz před naší brankou. V poločase na ukazateli svítilo nelichotivé 0:4 pro soupeře. Po přestávce se však na hřiště vrátil úplně jiný tým. Všichni hráči předvedli maximální nasazení a výborný výkon byl odměn. Hráči postupně nejen smazali 4 brankové, ale podařilo se jim otočit výsledek ve svůj prospěch, a dokonce přidali i branku navíc. Soupeř sice stačil v samotném závěru ještě vstřelit jednu branku, ale ta nás mrzet nemusela. Po skvělé druhé půli si tak tým udržel 100% úspěšnost na tomto turnaji a konečně naplno bodoval.

Zejména za obrat v posledním utkání si zaslouží velkou pochvalu všichni hráči. Výborný výkon předvedli oba gólmani jak Tobi Křivánek, tak Matěj Vavřina a samozřejmě za góly i kluci z black týmu.

Výsledky:
FBC Dragons – Orel Dolní Bojanovice 4:0
FBC Dragons – Slavkov 5:1
FBC Dragons – Troopers Moravany 6:5

29. leden 2017

Mladší žáci - black ovládli sobotní ligový turnaj v Brně

Už po několikáté nebyla sestava v plném počtu, ale klobouk dolů před 9 hráči a Peťkou B. Poctivá hra všech hráčů v obraně, podpořena spolehlivým výkonem brankaře Nika a nápaditá kombinační hra,to vše…

admin Mladší žáci
29. leden 2017

Sedmý turnaj ligy mladších žáků proběhl v Lužicích

Na další turnaj hodonínské skupiny ligy mladších žáků, který proběhl v neděli 29.1.2017 odpoledne v Lužicích odjel náš tým v početně velmi skromné sestavě, ale právě díky tomu tým posílila Petra Bílá…

admin Mladší žáci
18. leden 2017

Mladší žáci Black se po Vánoční přestávce chvíli hledali

Své první zápasy po Vánocích odehrály v Brně - Tuřanech naše mladé naděje z týmu Black.