Víkend 19.10.-20.10.2019 pohledem trenérů

Víkend 19.10.-20.10.2019 pohledem trenérů

24. říjen 2019 admin Klubové akce

Starší žáci si nejdříve smlsli na Hluku, poté však nestačili na Hodonín. Elévové odehráli další turnaj, tentokrát v nedalekých Dubňanech.

Starší žáci

FBC Dragons
22:0
FBK Spartak Hluk

Do utkání jsme vstoupili výborně a nápaditou kombinační hrou se nám dařilo střílet branky jednu za druhou. Pozitivem bylo, že se nám podařilo přenést nácvik herních kombinací z tréninků do hry a  náš pohyb bez míčku byl na dobré úrovni.  Soupeř nekladl téměř žádný odpor a utkání se od druhé třetiny dohrávalo spíše z povinnosti. Za zmínku  jistě stojí skvělá premiéra Adama Hudečka, který ve svém prvním ligovém utkání v životě vstřelil hned 4 branky.

FBC Dragons
7:9
ŠSK ZŠ Očovská Blue

Krásné utkání, hrané ve vysokém tempu, plné pěkných kombinací, ale také tvrdých osobních soubojů. První dvě třetiny jsme skvěle plnili taktické pokyny a udržovali si dvoubrankový náskok, bohužel v třetí třetině nás dostihl náš úzký kádr. Fyzicky totiž odešla první pětka, která dostávala větší prostor na hřišti. Navíc se v tomto utkání naplno projevila technická a herní nevyspělost některých hráčů z druhé a třetí pětky, což vedlo k mnoha chybám v rozehrávce a laciným golům, které jsme soupeři přímo darovali. Soupeř tak v závěru otočil skore ve svůj prospěch.

Shrnutí: Hráčům nemůžeme za dnešní výkony nic vytknout, co se týká bojovnosti, přístupu k utkání nebo plnění si svých úkolů na hřišti. Každý hrál nejlépe, jak v současné chvíli dokázal. V prvním utkání to stačilo na pohodovou výhru a pozitivem je, že jsme soupeře nepodcenili a hráli od začátku naplno. Ve druhém utkání jsme bohužel doplatili na velké rozdíly v kvalitě mezi jednotlivými hráči. Jasně se ukázalo, že na trénincích i mimo ně musíme pracovat na zlepšení individuálních dovedností a herního myšlení některých hráčů, aby nám výkon nestál a nepadal na výkoněch několika jednotlivců. 

Elévové

Elévové v neděli 20.10. odehráli už třetí turnaj, který se odehrál na sportovní hale v Dubňanech. První dva zápasy se odehrály v ospalém tempu. Po probuzení se náš herní projev zlepšil a i naši nejmenší předváděli pohlednou podívanou. Další turnaj je třeba naplno už od začátku.

13. červenec 2016

Kyjovští florbalisté si premiéru na Prague games užili

První prázdninový týden mají všichni florbaloví nadšenci zatržen v kalendáři červenou barvou. V Praze se totiž koná největší mezinárodní florbalový turnaj mládeže na světe Prague games. Letošního již…

admin Klubové akce
20. červen 2016

Paintball na závěr sezóny 2015-2016

Ještě plný dojmů, nevím, jak ten článek pojmu. A tak napíšu jen krátce, že šlo vše hladce.

admin Klubové akce
5. červen 2016

Kyjovský florbalový maratón aneb florbal 24 hodin

Od pátku 3.6.2016 do soboty 4.6.2016 patřila hala SOU v Kyjově florbalistům. Proběhla v ní v Kyjově ojedinělá sportovní akce – florbalový maraton 24 hodin. Pořadatelem této akce byl kyjovský…