Víkend 19.10.-20.10.2019 pohledem trenérů

24. říjen 2019 admin Klubové akce

Starší žáci si nejdříve smlsli na Hluku, poté však nestačili na Hodonín. Elévové odehráli další turnaj, tentokrát v nedalekých Dubňanech.

Starší žáci

FBC Dragons
22:0
FBK Spartak Hluk

Do utkání jsme vstoupili výborně a nápaditou kombinační hrou se nám dařilo střílet branky jednu za druhou. Pozitivem bylo, že se nám podařilo přenést nácvik herních kombinací z tréninků do hry a  náš pohyb bez míčku byl na dobré úrovni.  Soupeř nekladl téměř žádný odpor a utkání se od druhé třetiny dohrávalo spíše z povinnosti. Za zmínku  jistě stojí skvělá premiéra Adama Hudečka, který ve svém prvním ligovém utkání v životě vstřelil hned 4 branky.

FBC Dragons
7:9
ŠSK ZŠ Očovská Blue

Krásné utkání, hrané ve vysokém tempu, plné pěkných kombinací, ale také tvrdých osobních soubojů. První dvě třetiny jsme skvěle plnili taktické pokyny a udržovali si dvoubrankový náskok, bohužel v třetí třetině nás dostihl náš úzký kádr. Fyzicky totiž odešla první pětka, která dostávala větší prostor na hřišti. Navíc se v tomto utkání naplno projevila technická a herní nevyspělost některých hráčů z druhé a třetí pětky, což vedlo k mnoha chybám v rozehrávce a laciným golům, které jsme soupeři přímo darovali. Soupeř tak v závěru otočil skore ve svůj prospěch.

Shrnutí: Hráčům nemůžeme za dnešní výkony nic vytknout, co se týká bojovnosti, přístupu k utkání nebo plnění si svých úkolů na hřišti. Každý hrál nejlépe, jak v současné chvíli dokázal. V prvním utkání to stačilo na pohodovou výhru a pozitivem je, že jsme soupeře nepodcenili a hráli od začátku naplno. Ve druhém utkání jsme bohužel doplatili na velké rozdíly v kvalitě mezi jednotlivými hráči. Jasně se ukázalo, že na trénincích i mimo ně musíme pracovat na zlepšení individuálních dovedností a herního myšlení některých hráčů, aby nám výkon nestál a nepadal na výkoněch několika jednotlivců. 

Elévové

Elévové v neděli 20.10. odehráli už třetí turnaj, který se odehrál na sportovní hale v Dubňanech. První dva zápasy se odehrály v ospalém tempu. Po probuzení se náš herní projev zlepšil a i naši nejmenší předváděli pohlednou podívanou. Další turnaj je třeba naplno už od začátku.