Víkend 5.10.-6.10.2019 pohledem trenérů

Víkend 5.10.-6.10.2019 pohledem trenérů

10. říjen 2019 admin Klubové akce

Starší žáci zatím pokračují ve své krasojízdě. Příští kolo však narazí na silného soupeře a tak může být brzy vše jinak. Elévové rovněž pokračují v dobrém vstupu do sezony, když na turnaji v Hodoníně porazili všechny soupeře.

Starší žáci

FBC Dragons
17:0
FbC Holešov

FBC Dragons
12:0
SK Slavičín

Druhý ligový turnaj starší žáci odehráli v Morkovicích. Tedy v hale, kde každoročně trávíme předsezónní soustředění, a tak jsme se všichni do dobře známého prostředí těšili.

Oba zápasy se nesly v podobném duchu a jak napovídá konečné skóre, není zde příliš co rozebírat. První dračí lajna potvrdila, že již začíná přerůstat přebor starších žáků a zdokonalovat se bude především na zápasech dorostenců.

Výkonnostní rozdíl mezi první lajnou a zbytkem týmu je však téměř propastný. Mladší žáci zatím v očekáváních nezaostávají a předvádějí slibné výkony. Starší žáci v druhé a třetí lajně však na sobě potřebují zapracovat. Při současném nastavení tréninků a při dodržení tréninkové morálky se však naše výkony dozajista brzy zlepší.

Elévové

Ve svém druhém turnaji nastoupili elévové proti týmům FBC „Tygři“ Valtice,  FbC Aligators Green, FbC Aligators White a ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue. Všechna utkání byla herně vyrovnaná. Na některých hráčích sice bylo vidět, že se jednalo o jejich letošní první turnaj, ale společným úsilím všech, se jim podařilo turnajem úspěšně projít.

Shrnutí: I tento turnaj ukázal, že i přes vítězství je potřeba se zaměřit na některé fáze hry. Projevila se opět nedůraznost při obsazování soupeřových hráčů a u vlastní branky. Avšak byly vidět pěkné nejen individuální ale i společné akce.

 

13. červenec 2016

Kyjovští florbalisté si premiéru na Prague games užili

První prázdninový týden mají všichni florbaloví nadšenci zatržen v kalendáři červenou barvou. V Praze se totiž koná největší mezinárodní florbalový turnaj mládeže na světe Prague games. Letošního již…

admin Klubové akce
20. červen 2016

Paintball na závěr sezóny 2015-2016

Ještě plný dojmů, nevím, jak ten článek pojmu. A tak napíšu jen krátce, že šlo vše hladce.

admin Klubové akce
5. červen 2016

Kyjovský florbalový maratón aneb florbal 24 hodin

Od pátku 3.6.2016 do soboty 4.6.2016 patřila hala SOU v Kyjově florbalistům. Proběhla v ní v Kyjově ojedinělá sportovní akce – florbalový maraton 24 hodin. Pořadatelem této akce byl kyjovský…