Starší žáci se pokusili napravit dojem z Hodonína

23. říjen 2018 admin Starší žáci

V neděli 21.10.2018 odehráli starší žáci první ze tří domácích turnajů v této sezoně. Po ne zcela přesvědčivém výkonu z minulého kola se pokusili napravit svou reputaci.

Proti Strážnici nakonec přeci jen plný počet bodů

V prvním utkání jsme se postavili Strážnici, která se na turnaji představila ve velmi dobré formě. Draci až na výjimky po celý zápas tvořili hru a byli více na míčku. Avšak velké šance příliš nepřicházely a zakončení vázlo. Naopak Strážnice příležitostí mnoho neměla, o to nebezpečnější však byly.

Skóre se zprvu lépe vyvíjelo pro hosty, v průběhu zápasu se však přeci jen projevila převaha FBC Dragons a ti skóre otočili ve svůj prospěch. Ani jednomu týmu se však nikdy nepodařilo soupeři odskočit o více než dva góly.

Utkání završila divoká koncovka, kdy Strážnice vrhla veškeré síly do útoku, což vyústilo v branky na obou stranách. Vyrovnat se žlutému týmu však již nepodařilo a konečné skóre tak zní 7:6 pro Draky.

Druhý pokus o nápravu dojmu proti Aligators

Po prvním - sice vítězném, avšak nepříliš vyvedeném - zápase tak Draci měli druhou možnost přesvědčit o svých kvalitách proti FbC Aligators.

První třetinu Aligators nenapadali a zastavovali útoky Draků nejpozději na půlící čáře. Míček byl tedy sice po většinu času na našich holích, avšak rovněž na naší polovině hřiště.

Do druhé třetiny jsme tak upravili naši rozehrávku, začali jsme předvádět daleko nápaditější kombinační přechod přes střed hřiště a to se okamžitě projevilo na skóre - druhou třetinu jsme vyhráli 6:0.

Ve třetí třetině se již veškerý náboj z utkání téměř vytratil. S pokusy Aligátorů o aktivnější hru směrem dopředu jsme si relativně bez obtíží poradili a zápas jsme tak dovedli do vítězného konce - 11:3.