Mladší žáci Black předvedli další líbivý výkon

11. prosinec 2017 admin Mladší žáci

V Dambořicích nás v sobotu 9. 12. čekaly zápasy s týmy Aligators Bučovice a Aligators Kloubouky, dále pak s Hovorany a Slavkovem.

První utkání s dosud neporaženými Aligators Bučovice jsme rozhodli během prvního poločasu, když jsme již před přestávkou vedli 4:0. Poté se utkání spíše dohrávalo a oba týmy přidaly po jedné brance.

Proti početně oslabeným Hovoranům jsme odehráli utkání v pohodovém tempu, když jsme se chvílemi nechali ukolébat vývojem utkání a šikovní útočníci soupeře nás několikrát potrestali. Přesto se utkání hrálo v naší režii a dovedli jsme ho k poklidné výhře 7:3.

Třetí utkání s Aligators Klobouky, jakoby naši kluci odehráli spíše z povinnosti. Soupeře jsme sice k ničemu nepustili, ale naše nasazení nebylo nijak vysoké. V ospalém tempu jsme zvítězili 3:0.

Rozpačitý výkon z předešlého utkání, ale kluci napravili v posledním zápase se zlepšujícím se Slavkovem. Utkání se hrálo v dobrém tempu a k vidění byly krásné kombinace, ale také chvílemi tvrdší hra. Postupem času se nám dařilo soupeřovu obranu rozebírat pohlednými kombinacemi, ale také odvážnými individuálními průniky. Po velmi líbivém výkonu se nám podařilo postupně navyšovat skore až na konečných 7:0.

Shrnutí

Tým Black i nadále potvrzuje svoji kvalitu a na každém turnaji předvádí velmi dobré výkony. Na tomto turnaji nás potěšila především odvaha našich obránců, kteří v rozehrávce předváděli odvážné individuální kousky a také kombinační hra, na které jsme v posledních týdnech pracovali na trénincích. Nezbývá než věřit, že v Novém roce kluci navážou na tyto výkony a postupem času se zařadí mezi opory v kategorii Starších žáků :)