Green tým mladších žáků vyšel protentokrát naprázdno

9. prosinec 2017 Šimanovský Filip Mladší žáci

Green tým mladších žáků se vydal do malebného Mikulova, aby zabojoval o další bodíky a především o cenné zkušenosti.

Mnoho hráčů základního kádru se z různých důvodů turnaje neúčastnilo, a tak do Mikulova odcestovala chrabrá skupinka čítající pouhých 8 hráčů do pole, z toho 5 elévů.

První zápas jsme sehráli s Aligátory z Brumovic, kteří na tom se sestavou byli velmi podobně. Celý zápas rozhodl hned první útok soupeře, ze kterého jsme bohužel inkasovali gól. Zbytek zápasu jsme marně tloukli na protivníkovy vrata. Ačkoliv jsme měli herní převahu a draci se snažili kombinační hrou překonat soupeře, naše protiútoky se rozbíjeli o gólmana Aligátorů jako vlny o skálu. Brankář soupeře dozajista zaslouží velkou pochvalu.

Ve druhém zápase nás čekal protivník z řad nejsilnějších a to Hodonínský Očov. Kvalita soupeře byla znát a skóre rovnoměrně narůstalo v jeho prospěch. Konečný výsledek zněl 0:10.

Ve třetím zápase jsme dlouho sahali po prvním vítězství dne, když jsme proti FATRu Dubňany po většinu zápasu vedli. V závěrečných minutách se však soupeři podařilo vstřelit rozhodující branky a urvat tak vítězství 6:5.

Závěrečný zápas proti Mikulovu jsme načli zodpovědně a hra byla dlouhou dobu relativně vyrovnaná. Ve druhé půli se však již projevila velká únava úzkého kádru, čehož soupeř nekompromisně využíval, dokud se skóre nezastavilo na výsledku 9:2.

Závěrečné zhodnocení

Ačkoliv výsledky možná nevypadají dobře, je nutno všechny hráče pochválit. Svého náročného úkolu se zhostili bez bázně, každý zápas odbojovali a především - v průběhu dne zodpovědně zlepšovali ty prvky hry, na které jsme se snažili soustředit. Pokud vezmeme v úvahu, že jsme nastoupili prakticky s týmem elévů proti týmům mladších žáků, jeví se výsledky ve značně přívětivějším světle.

Na závěr bychom ještě rádi poděkovali všem rodičům, kteří pomohli s dopravou do relativně vzdáleného Mikulova i přes nepřízeň počasí. Děkujeme!

Sestava

Hráči: Sedlář M. - Štastný F., Staněk L., Půček R. - Šefraná K., Pokorák R., Kašpárek A. - Křivánek T., Matula M.
Trenéři: Kašpárek, Šimanovský