Starší žáci odstartovali novou sezónu na domácím hřišti

2. říjen 2016 admin Starší žáci

V sobotu 24. 9. odehráli starší žáci první dva ligové zápasy nové sezony na domácí půdě.

V úvodním utkání jsme se střetli s nováčkem soutěže SK Sivice a především první třetina byla z naší strany velmi dobrá. Trpělivou hrou jsme si vytvořili čtyřbrankový náskok. Bohužel jsme s postupem času ustoupili od kombinační hry, kterou jsme se zpočátku prezentovali a začali jsme situace řešit příliš individuálně. I přesto jsme v poklidném tempu utkání dotáhli do vítězného konce 8:2.
Ve druhém utkání jsme se střetli s Fbc Aligators Klobouky. Utkání nakonec nebylo příliš bohaté na branky a bohužel jsme vlastním nedůrazem v osobních soubojích a neochotou lépe pracovat v obraně nabídli soupeři dostatek šancí k tomu, aby některé z nich potrestal a zvítězil o 2 branky – 4:2.
Za výkony v prvních dvou utkáních sezony je nutno pochválit především hráče, kteří odehráli své vůbec první ligové zápasy v životě – Kristiána Něničku a Jana Gistra, kteří ukázali, že na ligové tempo stačí a pokud budou na sobě i nadále tvrdě pracovat mohou se brzy stát oporami týmu. Slušnými výkony se prezentovali také posily z kategorie mladších žáků – Marek Vajčner, Matyáš Judas, Petra Bílá a Filip Švábík.
Výsledky:
FBC Dragons – SK Sivice 8:2
FBC Dragons – FBC Aligators Kloubouky 2:4
Sestava:
Šivel, Hunkař, Rotrekl, Bílá, Plaček, Goliáš, Kouřil, Švábík F., Vlach, Něnička, Hubner, Michalčík, Krakovec, Hochman, Judas, Gistr, Briešťanský, Vajčner