Mladší žáci Green pokračovali druhým turnajem v Kyjově

16. říjen 2016 admin Mladší žáci

Týden po úvodním turnaji pokračovala hodonínská skupina ligy mladších žáků druhým turnajem. Tento krát si zahráli draci na domácím hřišti v Kyjově. Kluky doplnily starší holky z týmu dračic, které den předem odehrály svůj premiérový turnaj mladších žákyň. Zejména pro ně to mělo být sbírání zkušeností, ale jak ukázal průběh turnaje, holky patřily k té lepší části našeho týmu. Ale postupně.

Green tým se na turnaji postupně utkal s týmy ze Strážnice, Mikulova, Klobouk a Slavkova. Hned úvodní utkání proti Strážnici začali naši draci velmi ospale, bez výrazného pohybu a napadaní soupeře. Jediným útokem, který byl schopen ohrozit branku soupeře, byl právě útok složený z holek. Strážnice po zásluze utkání ovládla a lehce zvítězila. Výrazná promluva do duše hráčů přinesla znatelné zlepšení v dalším utkání proti Mikulovu, kdy naši draci vybojovali cennou remízu, když tým podržel svým výkonem gólman Vítek. Bohužel třetí utkání, z něho jsme pořídili i video nahrávku se jako vejce podobalo tomu prvnímu a Klobouky deklasovaly náš tým. Na nápravu tak zbylo poslední utkání proti Slavkovu a trenér jasně naznačil, že hrát budou jen ti, kteří chtějí a kteří jsou ochotni na hřišti „zabrat“. Tým draků jakoby polila živá voda. Od počátku utkání předváděl ofenzivní hru. Pozorným výkonem pomohl týmu i gólman Kryštof. Přestože oba útoky odváděly skvělý výkon, přece jen už to bylo čtvrté utkání, a tak jsme do druhé půle nasadili i ten třetí a to i přes těsné vedení. A nutno říci, že i ten třetí útok zvládl rozjeté utkání skvěle a na konci se celý tým mohl radovat z vítězství.

Výsledky:

FBC Dragons – Strážnice             0:6 (0:5);

FBC Dragons – Mikulov               2:2 (1:1); Karlík 1, Malář 1

FBC Dragons – Klobouky             1:8 (0:2); Grabovský 1

FBC Dragons – Slavkov                3:1 (1:1); Malář 1, Grabovský 1, Šefraná 1

Sestava:

gólmani: Gerych Vítek (1.a2z), Berka Lukáš (3.z), Anger Kryštof (4.z)

hráči: Gerych Vítek, Berka Lukáš, Karlík Pavel, Malář Matěj, Hübner František, Missbach Tobiáš, Konvička Martin, Robenek Lukáš, Sedlář Martin, Grabovský Daniel, Matula Marek, Anger Kryštof, Kunovjánková Ester, Hrazdílková Natálie, Straková Aneta, Něničková Vanesa, Tihelková Kateřina, Tihelková Veronika, Šefraná Kristýna

trenér: Mrkus Martin